Realizační tým

Analytický a vzdělávací servis vznikl spojením toho nejlepšího know-how společností KFP s.r.o. a Fichtner s.r.o.

Několik informací o společnosti KFP

  • Od roku 2005 je špičkou ve vzdělávání v oblasti komplexního finančního poradenství a plánování
  • Vzdělávací programy již absolvovalo více než 13 500 bankéřů, finančních poradců a dalších finančních profesionálů v ČR a na Slovensku.
  • Osobní bankéři a finanční poradci, proškolení společností KFP, spravují svým klientům cca 200 mld. Kč.
  • 10 lektorů a konzultantů, působících ve společnosti KFP s.r.o., má dohromady 185 let zkušeností ve financích, někteří z nich již mají více než 25 let praxe v oboru

Několik informací o společnosti Fichtner

  • Zaměřuje se na segment rentiérů a vysoce bonitní klientely
  • V poradenském mandátu má majetek klientů v hodnotě 3,8 miliardy Kč a pomocí hypoték pomohla klientům řešit bydlení za více než 2.7 mld. Kč.
  • Poradci patří mezi žáky a propagátory investičního stylu světových investorů jako Warren Buffett, Philip Carret nebo Benjamin Graham.

Od ledna pro vás může pracovat náš analytický, vzdělávací a podpůrný tým ve složení:

Ing. Vladimír Fichtner

Privátní poradce, od roku 1991 mimo jiné portfolio manažer a vrcholový manažer ve finančních skupinách PPF a Pioneer Investments. Autor stovek článků z oblasti osobních financí. Spoluautor světově unikátního automatického softwaru pro tvorbu finančního plánu. Lektor a spoluautor světově unikátní simulace Finanční svoboda. Lektor a kouč osobních bankéřů a finančních poradců.

Mgr. Petr Syrový, EFP

Petr Syrový se ve financích pohybuje už více než 16 let. Kromě jiného byl analytikem České spořitelny, 9 let působí jako lektor odborných poradenských dovedností se specializací na finanční matematiku, financování bydlení a investiční poradenství. Je autorem 5 knih z nakladatelství GRADA o osobních financích s více než 15 000 prodanými výtisky. Mezi jeho nejznámější tituly patří Investování pro začátečníky, Financování vlastního bydlení a Osobní finance. Kromě toho je také autorem stovek článků a kalkulaček z oblasti osobních financí (Mladá Fronta DNES, Finanční poradce, Osobní finance, E15, penize.cz, atd.)

Ing. Tomáš Tyl, EFP

Finanční analytik a spoluautor více než stovky poradenských metodik a analýz společnosti Fichtner s.r.o. Je spoluautorem knihy Osobní finance a autorem knihy 10 způsobů jak se (ne)nechat připravit o peníze. Publikuje články z oblasti financí. Jako finanční poradce má za sebou stovky finančních plánů. Na finančních trzích působí od roku 2002.

Ing. Karel Kořený, EFP

Karel Kořený má 8 let ekonomického vzdělání, 25 let praxe se vzděláváním dospělých a od roku 1998 se specializuje na vzdělávání v oblasti finančního poradenství. Zhruba 12 let působil jako vysokoškolský profesor, mimo jiné jako hlavní vyučující předmětu Finanční poradenství. Tréninkové moduly realizoval ve finančních institucích jako např. Česká pojišťovna, AMSLICO, GE Capital Bank, Tatrabanka Slovensko, ČSOB, ING Nationale Nederlanden, OVB Slovensko, KZ Finance a dalších. Rovněž stál u zrodu simulační hry Finanční svoboda, vyvíjel ji a dále její myšlenky a principy rozvíjí.

Ing. Petr Pavlásek, EFP

Výkonný ředitel společnosti KFP. Má 8 let ekonomického vzdělání, 8 let praxe v bankovnictví, 20 let praxe ve vzdělávání bankéřů a poradců, investičních bankéřů, pojišťovacích poradců a manažerů bank. 20 let poradenské praxe, majetek klientů v poradenském mandátu cca 100 mil. Kč., jeho klienty jsou především malí a střední podnikatelé a manažeři bank a pojišťoven.
Více jak 10 let každoročně vede cca 50 - 100 školících dnů tréninků, konzultací a individuálních koučinků. V posledních 10 letech se podílel na zpracování více než 1 000 finančních plánů pro klienty bank a pojišťoven a to jak pro TOP management, tak pro majitele malých a středních byznysů. Je spolumajitelem společnosti KFP a spoluautor finanční simulace FINANČNÍ SVOBODA.

Pavla Antoszyková

Má ekonomické vzdělání a praxi v ČSOB. V KFP působí jako manažerka vzdělávacích projektů a asistentka ředitele. Zajišťuje přípravu a logistiku vzdělávacích projektů, administrativní zázemí firmy a komunikaci se zákazníky.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?

Kontaktujte Petra Pavláska:
Tel.: +420 602 790 222
E-mail: pp@kfp.cz

© 2015 KFP
Programovali: SE-MO Data

ADRESA

KFP trénink, s.r.o.
Elišky Krásnohorské 293
738 01 Frýdek-Místek

IČO: 26866994
DIČ: CZ26866994
číslo účtu: 2814247001/5500

KFP